Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51380
Stary 18.09.2011, 11:02
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
podniecenie na forum, bo Borek powiedział że Wisła to klub z tradycjami i kadre powinien opierać na polakach najlepiej wychowankach

Jeżeli Ty tak interpretujesz to co oni powiedzieli to gratuluję...
Odpowiedz cytując