Zed_is_dead napisał(a):

|
Pytanie związane raczej luźno z tematem. Czy jest jakis zespol w ekstraklasie z ktorym Wisla ma gorszy(wiecej porazek) bilans bezposrednich spotkan ? Wiem, ze mamy korzystny z Legia.
|
Górnik Zabrze - 2 mecze wygrane więcej na korzyść Górnika (34 wyg Wisły - 36 Górnika)
Ruch Chorzów - 5 meczy na korzyść Ruchu (47 - 52)
Śląsk Wrocław - 1 mecz na korzyść Śląska (20 - 21)
Jeszcze w zeszłym sezonie z Górnikiem i Śląskiem mieliśmy idealny remis - ale Maaskant przegrał 2 mecze z Zabrzem i 1 ze Śląskiem (w drugim był remis)
BTW
Wisła - Legia 55-45 10 meczy na korzyść Wisły