Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16610
Stary 18.09.2011, 10:38
Pytanie związane raczej luźno z tematem. Czy jest jakis zespol w ekstraklasie z ktorym Wisla ma gorszy(wiecej porazek) bilans bezposrednich spotkan ? Wiem, ze mamy korzystny z Legia.
Odpowiedz cytując