Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
Od: 11.2009
Offline
#
16610
18.09.2011, 10:38
Pytanie związane raczej luźno z tematem. Czy jest jakis zespol w ekstraklasie z ktorym Wisla ma gorszy(wiecej porazek) bilans bezposrednich spotkan ? Wiem, ze mamy korzystny z Legia.
Zed_is_dead
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zed_is_dead
Znajdź inne posty napisane przez Zed_is_dead