Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16609
Stary 18.09.2011, 10:03
Angmir napisał(a):Wyświetl post
A skąd do tych "Wronek" trafił

Wiadomo ze Korona ligi nie wygra -ale miała być w tej lidze najsłabszym ogniwem - pierwszym chłopcem do bicia. A tutaj może być ze do zimy będą już pewni utrzymania ...

I wcale nie grali ze słabymi rywalami
Miała, tyle że było kilka drużyn równie słabych. Na pewno ŁKS i Bełchatów. Z tej trójki Korona zaskakuje na plus, za to in minus - Podbeskidzie i Pasy.

Więc Korona raczej się utrzyma, natomiast przewiduję dramatyczny spadek formy na wiosnę. Punkty zdobyte na jesieni wystarczą do utrzymania. Korona ma ich już 15, do końca rundy zdobędzie ich pewnie 8-10. Do utrzymania wystarczy 30 punktów, więc na wiosnę muszą dwa razy wygrać i raz zremisować. I zrobią to.

Ale składu na górną połówkę tabeli nie mają.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując