Angmir napisał(a):

A skąd do tych "Wronek" trafił 
Wiadomo ze Korona ligi nie wygra -ale miała być w tej lidze najsłabszym ogniwem - pierwszym chłopcem do bicia. A tutaj może być ze do zimy będą już pewni utrzymania ...
I wcale nie grali ze słabymi rywalami
|
Miała, tyle że było kilka drużyn równie słabych. Na pewno ŁKS i Bełchatów. Z tej trójki Korona zaskakuje na plus, za to in minus - Podbeskidzie i Pasy.
Więc Korona raczej się utrzyma, natomiast przewiduję dramatyczny spadek formy na wiosnę. Punkty zdobyte na jesieni wystarczą do utrzymania. Korona ma ich już 15, do końca rundy zdobędzie ich pewnie 8-10. Do utrzymania wystarczy 30 punktów, więc na wiosnę muszą dwa razy wygrać i raz zremisować. I zrobią to.
Ale składu na górną połówkę tabeli nie mają.