kozimtsw napisał(a):

|
Grają inaczej, bo po nieudanych ME 2004 zrobiono taką reformę, która u Nas jest niewyobrażalna.
|
Przede wszystkim tam mieli problem z Niemcami w lidze którzy mogli grać w reprezentacji. Było jak u nas teraz - brak młodych dobrych rodzimych piłkarzy których można było powołać do kadry. Grali sami importowani piłkarze. Niemcy więc zainwestowali w szkolenie ponad 200 mln euro... i są efekty.
Taktyka i styl gry to były zmiany wtórne, bo pojawiło się tyle talentów zaawansowanych technicznie, dlatego można było grac inaczej niż przez dekady grała dawna RFN. Ale to już bardziej inwencja Loewa. Futbol bardziej ofensywny. Inna sprawa że są wykonawcy do takiej gry.
BTW
A co do Korony - jak widać ambicją i wybieganiem można w tej lidze jeszcze sporo punktów zdobywać.