|
Plan dla nas , wygrać z Bełchatowem , potem wygrać u siebie z Ruchem . 6 punktów w tych dwóch meczach poprawi znacznie naszą sytuację w tabeli , tym bardziej że w nastepnej kolejce czołówka gra mecze ze sobą :
Polonia - Korona
Śląsk - Lech
Widzew - Jagiellonia
tylko my i Legia ( teoretycznie ) mamy łatwiejszych rywali, choc i nasz mecz z Ruchem , na podstawie meczów tego sezonu , do łatwych nie będzie należał
|