Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16607
Stary 18.09.2011, 09:59
Plan dla nas , wygrać z Bełchatowem , potem wygrać u siebie z Ruchem . 6 punktów w tych dwóch meczach poprawi znacznie naszą sytuację w tabeli , tym bardziej że w nastepnej kolejce czołówka gra mecze ze sobą :

Polonia - Korona
Śląsk - Lech
Widzew - Jagiellonia

tylko my i Legia ( teoretycznie ) mamy łatwiejszych rywali, choc i nasz mecz z Ruchem , na podstawie meczów tego sezonu , do łatwych nie będzie należał
Odpowiedz cytując