Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51371
Stary 18.09.2011, 09:54
willow napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Melikson najlepiej sprawdza się jako skrzydłowy i tam powinien grać, wymiennie z Ilievem.
Ewidentnie brakuje nam kreatywnego, środkowego pomocnika, w stylu dawnego Czerwca czy potem Szymkowiaka.
Do tego dobry napastnik i lewy obrońca i kadra jak dla mnie może być zamknięta. Oczywiście pod warunkiem, że ta nowa trójka będzie prezentowała europejską klasę.
Wtedy możemy myśleć o obronie MP i mieć realną szansę na LM.
Zgodzę się. Tak samo Nunez też lepiej wygląda jak mawięcej zadań ofensywnych niż grając "przy" Sobolu
Także 2 środkowych pomocników (bo Melex na skrzydło),napastnik i lewy obrońca.
..
Odpowiedz cytując