Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16606
Stary 18.09.2011, 09:42
Kazdy musi miec jakis zastoj w lidze - najpierw był w Wisle (mam nadzieje, ze sie skonczył i z Bełchatowem zagramy jak z Lechem), nastepnie 2 mecze Lecha z problemami, ostatnio Legia - na Korone tez przyjdzie pora.
Odpowiedz cytując