FearTS napisał(a):

|
-Melikson ( raczej sprzedany)
|
a jakie są przesłanki co do tego że zostanie sprzedany ? kontrakt ma do 30 czerwca 2015 i na pewno klub nieprzyjmie pierwszej lepszej oferty za niego .
na przykładzie Stillica i Rudnieva można zauważyc że jak media sprzedają zawodników , którzy uparcie dalej siedzą w danym klubie (jak na złość)
po sprzedaży Małeckiego w zimie , klub może już stać na tyle dobrze finansowo , że nie będzie absolutnie zmuszony do kolejnych większych sprzedaży . Przypomnijmy że kasa z LE tez nie jest az taka mała .
Przedłużenie kontraktu z Pareiką, Czekajem i Kurto może być tylko formalnością ( za wyjątkiem ostatniego )
Z Sobolem ciężko powiedziec , ale myślę że zostanie jeszcze na 1 sezon .