Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16602
Stary 18.09.2011, 02:14
kozimtsw napisał(a):Wyświetl post
Grają inaczej, bo po nieudanych ME 2004 zrobiono taką reformę, która u Nas jest niewyobrażalna.
a mógłbyś w paru zdaniach powiedzieć jaka to reforma ?
Tu albo na priv, dzięki
Odpowiedz cytując