Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.09.2011, 01:15



  • około godziny temu
    Karolina Fiejdasz
    • Nie jestem w Wiśle 2 tylko w drużynie hiszpańskiej. Wisła 2 została rozwiązana. Proponuje zapoznać się aktualnosciami o lidze żeńskiej.pozdrawiam







heh, opieprzyła mnie sama zawodniczka ;-)

Ale nie o to chodzi, ważniejsze jest to, że nie ma już juniorskiej sekcji u nas, a jeszcze w kwietniu tego roku dziewczyny grały mecze normalnie w lidze.
Jakoś na stronie wisła.kosz.pl nie ma info. o rozwiązaniu klubu, ale wiadomo jakie mamy problemy finansowe.
Więc takowa decyzja nie dziwi.

Ale jakoś tak dziwnie dostać zjebkę od małolaty ;-)


Ktoś oprócz kolegi wyżej ' FTC ' się interesuje basketem ?
Czy tylko jak przychodzi pora na euroligę ćwierć finał to wtedy są tłumy fanów ?
Odpowiedz cytując