Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5298
Stary 18.09.2011, 00:30
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekaw jak ten temat będzie wyglądał w poniedziałek o 22:00
Jak wygramy to będzie cisza...do kolejnej wtopy
Ja w ogóle uważam że dni Maaskanta są policzone, niezależnie od wyników - chyba że nagle zaczniemy wygrywać wszystko a tak nie będzie

I jak dla mnie to będzie taka sama 'zajebista' decyzja jak zwolnienie Petrescu.Trza coś zmienić, biletów coraz mniej się sprzedaje ,klimat w mediach jest podły
I takie mam wrażenie że to będzie deja vu w czystej postaci - zwolnimy trenera w momencie kiedy zespół nie gra dobrze ale liczy się w walce o mistrza, a na wiosnę zaliczymy środek tabeli
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując