Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 18.09.2011, 00:28
willow napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wiesz, to po prostu nie dyskutuj. Albo tak jak w reklamie, daj gumkę i wymaże Ci jedynkę przed IQ.
Chodzi o to, że Melikson jest tak świetny, że może zaraz odejść i budowanie na nim przyszłości w perspektywie naszych ostatnich ruchów kadrowych, debilnych zresztą, jest ryzykowne.
No przecież nie dyskutuje . Reklam też nie ogladam dlatego nie łapię porównania ale wierzę na słowo że jest świetne . Tym niemniej dziekuję bardzo że wyjaśniłeś nam jeszcze raz jakim strasznym ignorantem jest Staszek ściągając zawodnika który jest: tak świetny, że może zaraz odejść i budowanie na nim przyszłości w perspektywie naszych ostatnich ruchów kadrowych, debilnych zresztą, jest ryzykowne. Normalnie sabotażysta. Przekonałeś mnie: na bruk ze Stanem!
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 18.09.2011 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując