willow napisał(a):

Jak nie wiesz, to po prostu nie dyskutuj. Albo tak jak w reklamie, daj gumkę i wymaże Ci jedynkę przed IQ.
Chodzi o to, że Melikson jest tak świetny, że może zaraz odejść i budowanie na nim przyszłości w perspektywie naszych ostatnich ruchów kadrowych, debilnych zresztą, jest ryzykowne.
|
No przecież nie dyskutuje

. Reklam też nie ogladam dlatego nie łapię porównania ale wierzę na słowo że jest świetne

. Tym niemniej dziekuję bardzo że wyjaśniłeś nam jeszcze raz jakim strasznym ignorantem jest Staszek ściągając zawodnika który jest:
tak świetny, że może zaraz odejść i budowanie na nim przyszłości w perspektywie naszych ostatnich ruchów kadrowych, debilnych zresztą, jest ryzykowne. Normalnie sabotażysta. Przekonałeś mnie: na bruk ze Stanem!
