willow napisał(a):

Ale pomyśl, jak budowana jest ta drużyna? Czy ma jakąś strategię, która dałaby nadzieję na to, że "małą łyżeczką" ale do przodu?
Kogo Staszek ściągnął? Czy to są zawodnicy, którzy będą stanowić kręgosłup naszej drużyny? Ilu z nich za chwilę nie będzie? Z racji tego, że są za starzy, za słabi lub za drodzy do wykupienia? Lub za dobrzy, jak Melikson? I co za chwilę? kolejna rewolucja? To jest to budowanie małą łyżeczką?
.
|
Bardzo przepraszam szanownych dyskutantów że wcinam się między wódkę a zaksąskę. Generalnie wydaje mi się że cała ta dyskusja jest bardzo łagodnie mówiąc dętą (a tak bardziej dosadnie to zwyczajnie głupawa) ale takiego kwiatka nie mogłem sobie przepuścić

. Wyglada na to że kolega willow ma za złe Staszkowi że sprowadził Meliksona dlatego że ten jest za dobry

. No naprawdę nie wiem jak dyskutować z takim argumentem

.