|
Przy całym szacunku do wiele razy bronionego przeze mnie Patryka, ale takiej szczeniaterii, jaką osatnio odstawił, nie da się obronić, żadną apologią. Przepraszam bardzo, ale istnieją granice infantylizmu oraz samodesktrukcji i klub nie może sobie na nie pozwolić. Zachęcam wszystkich do zakończenia tematu Małeckiego, gdyż urąga to wyobrażeniom ludzi dojrzałych. Wreszcie nie ma mowy trawy w jego wykonaniu i jedynie na trawie może do nas przemówić. Oby pozytywnie na to wszystko zareagował i jeśli z nami zostanie, to będzie znaczyło, że na to zasłużył swoją grą oraz milczeniem, miejmy nadzieję, że wreszcie dojrzałym i mądrym.
Ps. aktualne skandowanie lub wygwizdywanie na trybunach jego nazwiska, świadczyć będzie tylko, że Wisła ma głupich i głupszych kibiców. Mam nadzieję, że większość kibiców z każdej trybuny - zmądrzeje i wyrośnie z krótkich spodenek głupoty Małeckiego. Małecki i jego nieliczni kibice, nigdy już nie powinni ubliżać lub działać na szkodę Wisły.
Ostatnio edytowane przez kot : 18.09.2011 o godz. 11:13.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|