willow napisał(a):

Oczywiście, że widze różnicę w potencjale sportowym. Bez dwóch zdań. Natomiast to, czego nie widzę, to wizji w budowaniu zespołu. Do postu 1q2 nawet mi się nie chce odnosić, bo generalnie na bełkoty nie reaguje. Ale pomyśl, jak budowana jest ta drużyna? Czy ma jakąś strategię, która dałaby nadzieję na to, że "małą łyżeczką" ale do przodu?
Kogo Staszek ściągnął? Czy to są zawodnicy, którzy będą stanowić kręgosłup naszej drużyny? Ilu z nich za chwilę nie będzie? Z racji tego, że są za starzy, za słabi lub za drodzy do wykupienia? Lub za dobrzy, jak Melikson? I co za chwilę? kolejna rewolucja? To jest to budowanie małą łyżeczką?
.
|
Na bełkot nie reagujesz, a to co piszesz to co niby to jest?Dla mnie po prostu walisz focha bo wkręciłeś sobie że wystarczy zatrudnić tzw 'pro' i za grosze w rok nastąpią zmiany jakich nie było od lat dziesięciu.
A czy jest strategia? - oczywiście że jest - w miarę możliwości finansowych.Jest Melikson, jest Pareiko, jest Iliev , jest Jovanovic - 4 gości na których można budować w perspektywie powiedzmy 2 lat.
Ktoś z dwójki Nunez/Biton powinien zostać.Mało
A już pisanie w kategorii jak rozumiem porażki - że ktoś jest za dobry...
