Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16599
Stary 17.09.2011, 22:33
Z Koroną to jest takie podniecanie się nie wiadomo z czego i dorabianie do tego w ogóle jakiś kosmicznych ideologii.Dziś są pierwsi, za kilka kolejek będą w środku tabeli więc geniusze stwierdzą że o - zaczęli się opierdalać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując