WISŁAZWE napisał(a):

Błąd kolego!
Otóż, nowym a raczej starym kozłem ofiarnym zostanie Junior! Diaz!
Dziękuje.
|
Moim już został. Jest cienki jak d..a pasikonika. Oby jak najdalej od pierwszego składu.
wolfy napisał(a):

|
Blisko, ale pozostaje pytanie - czy zdąży? Jest tu tylko na wypożyczeniu...
|
Raczej "aż".