Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13886
Stary 17.09.2011, 19:43
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zwracam uwagę, że o żadnym piłkarzu Wisły na tym forum nie napisano tyle negatywnych opinii, co o Małeckim. Oczywiście, jest też sporo jego zwolenników. Ale skoro nawet jego zachowanie budzi kontrowersje wśród kibiców Wisły - to chyba daje do myślenia.
Tyle tu siedzisz, a takie rzeczy piszesz...

Gorzej i więcej pisano o:
Zieńczuku, Dawidowskim, Brożkach (szczególnie Pawle), Pawełku.

Skoro Ty się przejmujesz, że dużo piszą - to Twój problem. Wielu przejmowało się atmosferą psutą przez Brożków - et voila, nie ma ich. Atmosfera powinna być zajebista, tylko teraz nie mamy napastnika i lewego obrońcy.
Te wiadra pomyj jakie wylano na Zieńczuka w ogóle przebić będzie trudno. Wiem, bo jako moderator broniłem go i dawałem bany za wszystko co przekraczało granice przyzwoitości.

Nie wiem do czego zmierzasz, ale mnie zdanie frustratów którzy znajdują sobie piłkarza i napierdalają w niego do mdłości wali. Odejdzie Małecki, to znajdą sobie inną ofiarę. Ot, żałosne ludziki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.09.2011 o godz. 19:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując