Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16592
Stary 17.09.2011, 19:32
Jak dla mnie, przed sezonem Korona z takim składem była pewniakiem do spadku. Ale pamiętam co było 3,4 lata temu. Po 6 kolejkach bodajże Polonia Bytom była w trójce.
Mrowi Wam C+Gol i Liga+?
Odpowiedz cytując