Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 17.09.2011, 19:31
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie placa im wiecej...najwyzszy kontrakt w APOEL'u, to 400 tys. euro/sezon. A w sumie tylko kilku pilkarz(4-5) ma kontrakty powyzej 200 tys. euro. APOEL sprowadza pilkarzy za niewielkie pieniadze lub takich, ktorym koncza sie kontrakty.
Żurawski twierdzi inaczej, ale taki ekspert jak Ty pewnie ma rację.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.09.2011 o godz. 19:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując