For_FuN_ napisał(a):

|
Nie placa im wiecej...najwyzszy kontrakt w APOEL'u, to 400 tys. euro/sezon. A w sumie tylko kilku pilkarz(4-5) ma kontrakty powyzej 200 tys. euro. APOEL sprowadza pilkarzy za niewielkie pieniadze lub takich, ktorym koncza sie kontrakty.
|
Żurawski twierdzi inaczej, ale taki ekspert jak Ty pewnie ma rację.