Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16589
Stary 17.09.2011, 19:02
Ta liga to jakiś żart. Ile osób obstawiało to, że Korona będzie miała 15 punktów w połowie rundy jesiennej?
Oczywiście można przecież przypomnieć, że w tym samym momencie w tamtym sezonie miała punktów 14 i była o oczko niżej w tabeli, ale przecież sytuacja miała się zmieniać. A nie zmieniła się...

Tak trzeba przyznać, że kielczanie zapierdzieleją na biosku niczym króliki Duracell.
Odpowiedz cytując