|
Ta liga to jakiś żart. Ile osób obstawiało to, że Korona będzie miała 15 punktów w połowie rundy jesiennej?
Oczywiście można przecież przypomnieć, że w tym samym momencie w tamtym sezonie miała punktów 14 i była o oczko niżej w tabeli, ale przecież sytuacja miała się zmieniać. A nie zmieniła się...
Tak trzeba przyznać, że kielczanie zapierdzieleją na biosku niczym króliki Duracell.
|