Ogryzek napisał(a):

|
Żółto czerwoni zakompleksieni z Kielc wciąż liderem. Lechia niestety nie sprostała. Szkoda
|
Mnie to najbardziej boli to że piłkarze z Kielc wkładają na boisku serce,walke i zaangażowanie czego u naszych piłkarzy z latarka szukać. Widać odrazu po co oni wychodza na boisko i dla kogo zapierdalają...szkoda że tego u naszych nie widać