Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16588
Stary 17.09.2011, 19:02
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żółto czerwoni zakompleksieni z Kielc wciąż liderem. Lechia niestety nie sprostała. Szkoda
Mnie to najbardziej boli to że piłkarze z Kielc wkładają na boisku serce,walke i zaangażowanie czego u naszych piłkarzy z latarka szukać. Widać odrazu po co oni wychodza na boisko i dla kogo zapierdalają...szkoda że tego u naszych nie widać
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując