Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19764
Stary 17.09.2011, 18:35
kot napisał(a):Wyświetl post
No to jeśli gwarantujesz czystość pasiastego żarcia na naszym stadionie, chociaż powiedz nam, kto z klubu jest odpowiedzialny za karmienie nas przez pasiastą osobę, a zwłaszcza za finansowe "karmienie" przez nas, pasiastych osób
A co, boisz się pigułki gwałtu w żarciu czy coli?

Tak na serio- idąc dalej tym tropem, z podawanego w innym temacie screena- w razie draki jeden z ochroniarzy rzuci się na nas razem z kibicami gości (lub będzie stał biernie) bo jest fanem pasiastych?

Panowie, trzymajmy jakiś poziom.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując