kot napisał(a):

No to jeśli gwarantujesz czystość pasiastego żarcia na naszym stadionie, chociaż powiedz nam, kto z klubu jest odpowiedzialny za karmienie nas przez pasiastą osobę, a zwłaszcza za finansowe "karmienie" przez nas, pasiastych osób
|
A co, boisz się pigułki gwałtu w żarciu czy coli?
Tak na serio- idąc dalej tym tropem, z podawanego w innym temacie screena- w razie draki jeden z ochroniarzy rzuci się na nas razem z kibicami gości (lub będzie stał biernie) bo jest fanem pasiastych?
Panowie, trzymajmy jakiś poziom.