Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5266
Stary 17.09.2011, 18:34
milosz napisał(a):Wyświetl post
No tak, kolejna "złota myśl"...budżet nie ma znaczenia, jasne bo "piniędze" szczęścia nie dają, hahaha niektórzy są tu na forum chyba tylko po to aby bawić innych.

Jasne że budżet ma znaczenie i dobrze że wraz ze stadionami będą one wzrastać, byle równolegle z poziomem profesjonalizmu całej piłki (vide baza szkoleniowa).

Zaś co do naszego trenera, no to okres miodowy mu się już chyba skończył definitywnie.

PS.Maciuś skończ banana i nie opowiadaj nonsensów, tiki-takę nigdy za Skorży nie graliśmy, a teraz parę razy była, fakt za mało ale była i ...znowu będzie.
Jasne, że budżet ma znaczenie, ale to nie jest tak, jak opowiadają niektórzy, że przegraliśmy z APOEL-3m czy Odense dlatego, że są bogatsi od nas. Gó...o prawda, gdyby tak było, Legia nie miałby prawa wyeliminować Spartaka. Zresztą, daleko szukać? Nasze występy w PUEFA za Kasperczaka...

Popełniliśmy błędy transferowe, takie jest moje zdanie. Płacimy ciężkie kontrakty zawodnikom, którzy zawodzą w najważniejszych meczach, a do tego nie są odpowiednio zmotywowani.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując