milosz napisał(a):

No tak, kolejna "złota myśl"...budżet nie ma znaczenia, jasne bo "piniędze" szczęścia nie dają, hahaha niektórzy są tu na forum chyba tylko po to aby bawić innych.
Jasne że budżet ma znaczenie i dobrze że wraz ze stadionami będą one wzrastać, byle równolegle z poziomem profesjonalizmu całej piłki (vide baza szkoleniowa).
Zaś co do naszego trenera, no to okres miodowy mu się już chyba skończył definitywnie.
PS.Maciuś skończ banana i nie opowiadaj nonsensów, tiki-takę nigdy za Skorży nie graliśmy, a teraz parę razy była, fakt za mało ale była i ...znowu będzie.
|
Jasne, że budżet ma znaczenie, ale to nie jest tak, jak opowiadają niektórzy, że przegraliśmy z APOEL-3m czy Odense dlatego, że są bogatsi od nas. Gó...o prawda, gdyby tak było, Legia nie miałby prawa wyeliminować Spartaka. Zresztą, daleko szukać? Nasze występy w PUEFA za Kasperczaka...
Popełniliśmy błędy transferowe, takie jest moje zdanie. Płacimy ciężkie kontrakty zawodnikom, którzy zawodzą w najważniejszych meczach, a do tego nie są odpowiednio zmotywowani.