Chciałbym, aby Maaskant zdecydował się na nieco bardziej ofensywne ustawienie - chciałbym zobaczyć Wisłę, która od pierwszych minut atakuje, gra ofensywnie, dlatego w mojej 11 na Bełchatów jest dwóch ofensywnych pomocników - Garguła i Melikson. Jaliensa już nie mam siły oglądać, dlatego uważam, że w pierwszym składzie Maaskant powinien wystawić kogoś z trójki Jovanović, Czekaj, Bunoza. Jeśli Maaskant uważa, że Jovanović nie nadaje się do gry na stoperze, to można go wystawić na prawej obronie w miejsce Lameya - wolę oglądać twardo grającego, świetnego w defensywie Serba, aniżeli jeźdźca bez głowy Michaela. Przypominam, że wszystkie mecze (2 - z Apoelem i Lechem) w których Jovanović wyszedw pierwszym składzie wygraliśmy...ł
