Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13880
Stary 17.09.2011, 17:41
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Nie będę siedział cicho jak niektórzy karzą wypier*alać Małemu. Patryk zrobił więcej dla tego klubu niż większość z was, jak nie więcej od wszystkich użytkowników!
Ależ nikt ci nie każe siedzieć cicho. Jest wolność słowa

Broń sobie Małeckiego, nie ma sprawy. Choć moim zdaniem decyzja w sprawie Patryka już została podjęta. Tobie pozostaje liczyć na to, że się mylę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując