Blaszczu16 napisał(a):

(...)
Nie będę siedział cicho jak niektórzy karzą wypier*alać Małemu. Patryk zrobił więcej dla tego klubu niż większość z was, jak nie więcej od wszystkich użytkowników!
|
Ależ nikt ci nie każe siedzieć cicho. Jest wolność słowa
Broń sobie Małeckiego, nie ma sprawy. Choć moim zdaniem decyzja w sprawie Patryka już została podjęta. Tobie pozostaje liczyć na to, że się mylę.