Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13876
Stary 17.09.2011, 16:24
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Paljić ma kontrakt do końca tego sezonu i niech go więcej nie widzę w Wiśle, bo to mierny kopacz.
Przypominam, że Pajlic jest nominalnym pomocnikiem, a nie obrońcą. Poza tym kogo byś na jego miejscu widział? Chyba nie Diaza?
Odpowiedz cytując