Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
13876
17.09.2011, 16:24
Blaszczu16
napisał(a):
Paljić ma kontrakt do końca tego sezonu i niech go więcej nie widzę w Wiśle, bo to mierny kopacz.
Przypominam, że Pajlic jest nominalnym pomocnikiem, a nie obrońcą. Poza tym kogo byś na jego miejscu widział? Chyba nie Diaza?
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono