Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16585
Stary 17.09.2011, 15:57
wis997 napisał(a):Wyświetl post
tylko Rudniev tam gra nikt inny no nieraz Stilić w każdym razie nie maja szans na MP
Ja bym jeszcze nie ferował mistrza Polski A.D. 2012. Póki co to Lech nie ma konkurenta do walki o tytuł. Sezon jest długi i jeszcze wszystko się może zdarzyć. Niemniej tak jak napisałem na razie nie mają z kim walczyć. Polonia? Raczej nie. Skład słabszy od tego z przed roku. Jagiellonia? Pokazała wczoraj jak bardzo się liczy. Słabszy dzień Franka i po zabawie. Korona? Bez żartów, nawet tego nie skomentuje. Śląsk? Też na razie gra w kratkę. Liczę na to że Wisła zacznie grać w lidze.



Odpowiedz cytując