wis997 napisał(a):

|
tylko Rudniev tam gra nikt inny no nieraz Stilić w każdym razie nie maja szans na MP
|
Ja bym jeszcze nie ferował mistrza Polski A.D. 2012. Póki co to Lech nie ma konkurenta do walki o tytuł. Sezon jest długi i jeszcze wszystko się może zdarzyć. Niemniej tak jak napisałem na razie nie mają z kim walczyć. Polonia? Raczej nie. Skład słabszy od tego z przed roku. Jagiellonia? Pokazała wczoraj jak bardzo się liczy. Słabszy dzień Franka i po zabawie. Korona? Bez żartów, nawet tego nie skomentuje. Śląsk? Też na razie gra w kratkę. Liczę na to że Wisła zacznie grać w lidze.