mitmichael napisał(a):

|
Zdawalo mi sie, ze znowu gralismy bardziej defensywnie z czego roiły sie problemy w obronie przez co stracilismy 2 bramki. Ja nie wiem jak mozna zmieniac taktyke po takim meczu jak z Lechem
|
A była zmieniona? Czy tylko przeciwnik z deka inny nie dający się zdominować jak Amica.
mitmichael napisał(a):

|
No raczej tak - tam bylo rozgrywanie, obrona grala dalej, było wiecej akcji ofensywnych a tutaj? Cofanie sie do obrony przez co padła np bramka na 1-0 dla Odense. Dla mnie to jest zmieniona taktyka
|
Na początku meczu w poznaniu trochę to inaczej wyglądało. Wg mnie graliśmy podobnie.