Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5251
Stary 17.09.2011, 14:07
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Akurat APOEL ma wyższy budżet od Wisły o kilka milionów euro. W czołowych klubach rumuński, duńskich, norweskich, szwedzkich płacą lepiej niż w polskiej Ekstraklasie poza tym trzeba pamiętać, że futbol w większości tych krajów stoi na wyższym poziomie - rodzimi zawodnicy to nie ogórki w przeciwieństwie do polskiego motłochu. My sprowadzamy piłkarskich emerytów, za darmo, na wypożyczenia co jest nie do pomyślenia w czołowych klubach wymienionych przez Ciebie krajów. Podobne zarobki są jedynie w Bułgarii, Białorusi i w Czechach. W tamtejszych ligach mamy mocno zarysowany podział na możne silne zespoły, które walczą o zwycięstwa tzw. potentaci u nas wszystko jest spłaszczone, rozmyte.
Podaj mi zrodlo twoich REWELACJI(bo inaczej tego nazwac nie mozna) . APOEL ma budzet w wysokosci 8 mln euro...rozne zrodla podaja zblizona kwote. Druga sprawa, skad informacje o tym, ze placa lepiej w wymienionych przez Ciebie ligach? Poczytaj, poczytaj troche...owszem zdarzaj sie rodzynki, ktore kosza powyzej 500 tys. euro/sezon, ale wiekszosc to przedzial 100-300 tys. Jezu, az zal komentowac...bo poprostu wprowadzasz ludzi w blad. Wiesz ile placi sie w Bulgarii i Bialorusi ? Najlepsi pilkarze dostaja 150 tys. euro/sezon(w tym gwiazdy BATE). Wiesz jakie budzety maja tam kluby? Smieszne w porownaniu z tym, czym my dysponujemy i czym dysponuje Lech czy Legia. Taki Litex(mistrz Bulgarii) to 4 mln euro. Naprawde, zainteresuj sie najpierw, sprawdz, a potem opowiadaj glupoty.

raindog napisał(a):Wyświetl post
Tylko jakimś sposobem, te kluby ściągają droższych piłkarzy, nie mówiąc już o tym, że więcej im płacą.
Nie placa im wiecej...najwyzszy kontrakt w APOEL'u, to 400 tys. euro/sezon. A w sumie tylko kilku pilkarz(4-5) ma kontrakty powyzej 200 tys. euro. APOEL sprowadza pilkarzy za niewielkie pieniadze lub takich, ktorym koncza sie kontrakty.
Odpowiedz cytując