Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5245
Stary 17.09.2011, 12:57
Przyglądam się efektom pracy Maaskanta i już nie wiem czy tymi zawodnikami nie da się lepiej grać czy on nie jest taki dobry jak się zapowiadało.
Wiarę w jego umiejętności podważają mi co jakiś czas decyzje kadrowe -> np wystawianie Diaza (żeby o jego sprowadzeniu nie wspomnieć) mimo, że gorzej to już chyba nie da się grać.
To co Chawez zrobił przy trzeciej bramce z Duńczykami to też majstersztyk i nie wiem już czy on taki bezmyślny czy trener nie uczy obrońców głupich bramek tracić.
Odpowiedz cytując