Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16580
Stary 17.09.2011, 12:54
Juskowiak nie ma z Lechem już nic wspólnego i chyba na dobre to wyszło i klubowi i samemu Andrzejowi.

Nie mówię , ze Lech gra jakąś galaktyczna piłkę , bo tak nie jest. Zwracam tylko uwagę , że ten zespół ma pomysł na grę czego nie można było powiedzieć o grze Lecha , gdy trenerem był Zieliński i zespół grał taktyka zupełnie nie adekwatną do możliwości piłkarzy. Widać tez zmianę w porównaniu z poprzednim sezonu {już z Bakero} , który był fatalny dla Poznaniaków.

Nie twierdze , ze Tonev jest geniuszem , ale dostrzegam w nim duży potencjał i w tej chwili jest o niebo lepszy od Wilka. Pewnie po kilku meczach Tonev zgaśnie , ale w tej całej układance Bakero może to być istotny piłkarz. Dostrzegam wzrastająca formę Krivca i sadzę , ze ten piłkarz w dobrej dyspozycji fizycznej może odciążyć Stilica w grze " do przodu" Oczywiście Lech ma bardzo dużo przestojów i problemów w defensywie , ale naprawdę miło się ten zespół ogląda. Nawet jeśli Lech przegrywa dostrzegam w tym zespole jakość. W Wiśle o jakości się mówi , ale poza jakimiś indywidualnymi zrywami nie widać pomysłu na grę. Legia , gdy jest dobrze umotywowana ma więcej schematów ofensywnych od Wisły i to jest zastanawiające , bo na " papierze" Legia ma spore ubytki w środku pola a potrafi grać całkiem przyjemna piłkę.
Odpowiedz cytując