|
nie zasłuzyli bo ?
E: nie twierdze, ba daleko mi od tego, ze Lech gra fajną piłke. Ale mają chłopa w ataku któremu sie chce biegać i widać ze gra mu sprawia przyjemność.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.09.2011 o godz. 13:03.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|