Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7860
Stary 17.09.2011, 12:46
Mecz przegraliśmy po właściwie samobójach - wszystkie bramki prawie wypracowane przez naszych. Daleki jestem od twierdzenia, że Duńczycy są kiepscy ale bramki wpadły w skandalicznych dla obrony okolicznościach.
Szkoda sam na sam Kirma - powinien wziąć kilka lekcji kończenia takich sytuacji u Franka.
Smutne wnioski po tym meczu - obrony właściwie brak.
Odpowiedz cytując