|
Mecz przegraliśmy po właściwie samobójach - wszystkie bramki prawie wypracowane przez naszych. Daleki jestem od twierdzenia, że Duńczycy są kiepscy ale bramki wpadły w skandalicznych dla obrony okolicznościach.
Szkoda sam na sam Kirma - powinien wziąć kilka lekcji kończenia takich sytuacji u Franka.
Smutne wnioski po tym meczu - obrony właściwie brak.
|