Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 17.09.2011, 12:41
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie ma pieniedzy? Wymienieni pilkarze maja gwiazdorskie kontrakty, o ktorych moga tylko pomarzyc pilkarze np. w Izraelu, Bułgarii, Białorusi, Czechach, Rumunii, Danii, Norwegii, Szwecji, itd... Jezeli mialoby sie dobry skauting, to jestem przekonany, ze mozna byloby znalezc zdecydowanie lepszych pilkarzy, ktorym koncza sie kontrakty.

P.S - APOEL ma mniejszy budzet od nas i to zdecydowanie...nie wiem, ile razy trzeba to powtorzyc? Radze poczytac, a potem gadac glupoty, ze to jacys milionerzy. Nie wspominam juz o takim Rapidzie Bukareszt, ktory tez ma lepszych pilkarzy, a budzet tez mniejszy.
Apoel może i ma mniejszy budżet, ale jest w stanie płacić piłkarzom więcej niż my z powodów podatkowych. To też trzeba wziąć pod uwagę. Nie przypadkowo wiele firm ucieka na Cypr przed podatkami (raje podatkowe).

Natomiast co do tego że można byłoby znaleźć lepszych - owszem zawsze można znaleźć lepszych.... jak i gorszych. Trzeba patrzeć statystycznie czy wzięliśmy więcej lepszych czy gorszych w danej cenie (wysokość kontraktu)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując