For_FuN_ napisał(a):

P.S - APOEL ma mniejszy budzet od nas i to zdecydowanie...nie wiem, ile razy trzeba to powtorzyc? Radze poczytac, a potem gadac glupoty, ze to jacys milionerzy. Nie wspominam juz o takim Rapidzie Bukareszt, ktory tez ma lepszych pilkarzy, a budzet tez mniejszy.
|
no to jak maja mniejszy budżet to jak płacą piłkarzom po 600-700 tys euro jak wspominał Żurawski?