|
pany, troche obiektywizmu
Mimo iż to klub bez tradycji w końcu zwie sie Amica, ale za Rudneva to byśmy z 10 Garguł i 20 Kirmów dali.
Chłop na ten moment strzelił prawie 3x więcej bramek niż wszystkie nasze asy przestworzy. Wcześniej mieli Lewandowskiego, teraz kupiony za naprawde małe pieniądze blondas który strzela. Nie kombinuje tylko bije bramy, noga głowa jeden czort. Jeszcze brakuje żeby z wolnych zaczął wsadzać.
A drużyna z Wronek to nie sam Rudnevs tylko Łotysz+Stirlicz. Jak sie odetnie od piłek Semira(vide mecz z Nami) to superstrzelec już nie taki super ale dalej strzelec. No cóż, trzeba życzyc chłopowi jaknajlepszego i najszybszego transferu i liczyć na to że Lech w końcu stanie się bezzębny.
Zastanawiające jest też to ze od kiedy jest tem Juskowiak to Ci napastnicy wyglądaja na napastników, a nie jak u nas jakieś fałszywe dziewiątki czy dziesiątki. Okej. juz go nie ma, nie wdzialem bo sie nie interesuje.
Do końca rundy Lech możę golić po 5-0 każdego, 1-0 z mocnym rywalem na wyjeździe cieszy potrójnie ;]
E:dzięki za rozjaśnienie joszi.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.09.2011 o godz. 12:42.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|