|
Trzeba jednak rozgraniczyć do czego porównujemy. Bo jeżeli do średniej Europejskiej czyli Apoel, Odense to wymienieni piłkarze jak Lamey czy Jaliens to ogórki. Jeśli zaś do TM Ekstraklsay to jednak solidni zawodnicy. Nawet więcej bo biorąc pod uwagę kim z tej ligi można by ich zastąpić to nie ma takich graczy (nie wliczając Legii,Amici, Groclinu).
Niemniej jednak ja myśle że można było kogoś lepszego w szczególności jeśli chodzi o środek obrony ściągnąć niż Jaliens.
|