Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16575
Stary 17.09.2011, 11:59
Ta, nawet sprawdziłem. po 1:0 to pasuje do Hiszpanii, bo 14 goli Niemców z 2002 roku troche burzy ten obraz samych 1:0. Wiem, ze to jeden mecz im taki bilans załatwił, ale ciezko to nazwac grą na 1:0. I nie ma co porownywac fazy pucharowej do ligi.
Odpowiedz cytując