Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16573
Stary 17.09.2011, 11:52
wis997 napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek no musimy ale możemy tez jak Niemcy po 1-0 1-0 i do finału mistrzostw doszli;p pamiętasz pewnie;]
chyba nie pamieta, 4:0 z Argentyną, 4:1 z Anglią, 4:0 z Australią, 3:2 z Urugwajem. I nie doszli do finału. Ale to szczegół
Odpowiedz cytując