Yo Yo napisał(a):

|
Większość transferów przeprowadzonych przez Wisłę w dwóch ostatnich okienkach to transakcje bezgotówkowe, więc o jakich źle wydanych pieniądzach Ty piszesz?
|
O kasie dla menedżerów? O kasie za podpis na kontrakcie? O uposażeniach zawodników?