Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19757
Stary 17.09.2011, 11:07
Tak się zastanawiałem, czy na trybunie zachodniej jest gdzieś miejsce na sale konferencyjną? Bo okrąglak to być może nadawał by się na zajebista restauracje klubową z widokiem na murawe itd. I po oddaniu ostatniej trybuny (gdyby była możliwość) Wisła mogła by zrobic fajny myk z ta knajpą tam.
Powód: precyzyjniej :)
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 17.09.2011 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując