Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
16571
17.09.2011, 10:49
Ogryzek no musimy ale możemy tez jak Niemcy po 1-0 1-0 i do finału mistrzostw doszli;p pamiętasz pewnie;]
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997