|
Ogryzek masz racje, tylko co z tego wynika?
Przecież i Stan i Robert mieli czas i możliwość na zbudowanie defensywy. Ktoś im czegoś odmówił?
To kogo ściągnięto? Lameya? Jaliensa? Diaza? To jest budowa bloku obronnego?
Jeden Jovanovic, który rokuje jakiekolwiek nadzieje, a reszta?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|