milosz napisał(a):

Nic do niektórych nie dociera, no to na przykładzie. Chavez w lidze polskiej spokojnie i wolno wyprowadza piłkę, a w LE już wie że tak nie można. A na Chaveza my stawiać będziemy. Taki mecz to nauka i nie tylko dla Chaveza. No a uczyc sie powinniśmy od lepszych, czyli w LE niemal od wszystkich.
|
Niech Ci będzie, niech nabierają doświadczenia. W końcu człowiek całe życie się uczy.
Maaskant o grze Chaveza:
Cytat:
|
Czegoś takiego, co zrobił (Chavez) przy trzeciej bramce, nie można się dopuszczać nawet w meczach amatorskich
|
Za dzisiejszym DP.