Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7858
Stary 17.09.2011, 07:09
milosz napisał(a):Wyświetl post
Nic do niektórych nie dociera, no to na przykładzie. Chavez w lidze polskiej spokojnie i wolno wyprowadza piłkę, a w LE już wie że tak nie można. A na Chaveza my stawiać będziemy. Taki mecz to nauka i nie tylko dla Chaveza. No a uczyc sie powinniśmy od lepszych, czyli w LE niemal od wszystkich.
Niech Ci będzie, niech nabierają doświadczenia. W końcu człowiek całe życie się uczy.

Maaskant o grze Chaveza:

Cytat:
Czegoś takiego, co zrobił (Chavez) przy trzeciej bramce, nie można się dopuszczać nawet w meczach amatorskich
Za dzisiejszym DP.
Odpowiedz cytując