Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16563
Stary 16.09.2011, 23:18
Jak dla mnie , to sędzia w meczu Lecha mylił się w obie strony i nie wypatrzył wyniku. Mi gra Lecha się podoba a co najważniejsze jest w tej drużynie pomysł na grę i z tego co widzę , to niedoceniany tutaj potencjał Lecha. Lech ma bardzo mocna linie pomocy i śmiem twierdzić , ze w Lechu graja kreatywni piłkarze , których można dowolnie ustawiać. Świetny mecz Toneva zresztą nie pierwszy , bo gdy wszedł z Wisłą , to Jovanovicem zakręcił trzy razy dość konkretnie. Zreszta zwróćcie uwagę ilu Polaków gra w Wiśle a ilu w Lechu i jaka reprezentują sobą jakość. Tak jak ktoś powiedział , próbujecie poprawić sobie humor nie dostrzegając , ze Lech , to dobra drużyna , która ma takie same szanse na Mistrzostwo jak Wisła czy Legia. Polemizował bym czy Wisła jest silniejsza personalnie od Lecha , ale nawet jeśli , to Wisła nie jest zespołem a zlepkiem indywidualności.

Rudnev jest niesamowity...
Odpowiedz cytując