Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 16.09.2011, 22:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ewidentny faul... wybiega do piłki, piłkarz zastawia mu droge w 5-tce uniemożliwiając mu skuteczną intrwencje do tego robi ruch w strone zablokowania mu drogi. jakby bylo po za 5-ką ok. Ale bramkarz w 5 jest nietykalny, nawet jakby wpadł w na stojącego napastnika.. Nikt z druzyny przeciwnej nie moze bramkarza dotknac w piatce.
Im dłużej oglądam te powtórki, tym większy mam mętlik we łbie - przepis o dotknięciu ok ale to nie jest tak ze napastnicy mają uciekać przed bramkarzem żeby przypadkiem nie doszło do starcia.
Ja tu widzę gościa z Odense który z łbem w górę, chce jakoś tą piłką dostać i to samo Pareiko - głowa do góry i chęć zgarnięcia piłki...Zderzają się ale ja tu nie widzę ataku na bramkarza

Warto spojrzeć na zachowanie 2 środkowych obrońców(jeszcze przed tą sporną sytuacją).Chavez wybija piłkę i lezie w jej stronę nie wiadomo po co, podobnie Jaliens albo Lamey - nie ważne - Obaj zostawiają przyszłego strzelca samiuśkiego jak palec.
Dalej mamy to starcie ale Nunez nie dlatego tak słabo interweniuje że liczy na faul a dlatego że od początku widać u niego niezdecydowanie - jest przebitka i murzinos zupełnie sam wali na pustą.

Jak dla mnie sytuacja z faulem bardzo dyskusyjna, natomiast zachowanie tak Nuneza jak i obrońców bezdyskusyjnie złe.

ps nie lubię takiego rozbijania goli na czynniki pierwsze ale że ten jest kontrowersyjny to sobie pofolgowałem
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 16.09.2011 o godz. 22:54.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując