Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 16.09.2011, 22:38
Wynik sprawiedliwy mam nadzieje ze będzie lepiej.Pomyście troszke bo rok temu o tej porze byliśmy 2 miechy po pucharach,zespół rozbity przez karabach-azerbejdzański klub.Maskant w rok stworzył drużyne przy małym nakładzie pieniędzy która zdobyła mistrza i brakowało jej 3 minut by grać w LM po 16 latach!!!Ludzie opamietać sie prosze.
Teraz bezwzględnie wygrać mecz z bełchatowem bo zdech odskoczył.Co do meczu to w....^ło mnie jedno:brak zmian w około 55/60 minucie!!!
Odpowiedz cytując