|
Brakuje odwagi naszemu trenejro, żeby wreszcie skończyć z grą dwoma defensywnymi pomocnikami. Mamy bardzo mocną ofensywę i przy innym ustawieniu jesteśmy w stanie 3-4 bramki strzelić w meczu. A że się straci jedną? Teraz też tracimy, a strzelamy jak na lekarstwo.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|